Iedereen moet doen waar hij goed in is

Hij bouwde in één jaar tijd zelf zijn huis in Reusel. Hij is metselaar en heeft vrienden en vakgenoten die hem daarbij hielpen. Iedereen laten doen waar hij goed in is, dat is altijd zijn insteek. Dat gold voor Mark Bruurs ook voor de internetaansluiting. Zelf geen verstand van en dus Brofiber bellen.
Woonunit
“Volgens mij lag de hoofdkabel al in de straat, maar helemaal zeker weet ik het niet”, vertelt Mark. “Ik heb echt helemaal geen verstand van dit soort zaken. Ik weet alleen dat ik internet nodig heb maar hoe dat precies werkt? Geen idee. Hoef ik ook niet te weten, als het maar werkt.” Toen Mark en Danique begonnen met de bouw van hun woning plaatsen ze in de achtertuin een grote woonunit. “Daar moesten we een flinke poos in bivakkeren want de bouw van het huis zou in onze vrije tijd gebeuren. De unit moest dus van alle gemakken voorzien zijn en dus ook van goed internet en tv-aansluiting. Ik kende Dennis en Tommy al jaren, onze wederzijdse ouders zijn vrienden, en dus heb ik hun gebeld om het aan te leggen.”
Korte lijntjes
Brofiber trok een glasvezel kabel naar de woonunit en sloot het gezin aan. “Niks van gemerkt”, lacht Mark. “Ik weet alleen dat we prima verbinding hadden. Later hebben ze de kabel in ons huis gelegd en ook daar werkt alles goed.” Dat Mark voor glasvezel koos, was niet eens heel bewust. “Ik weet wel een beetje wat de voordelen zijn, maar ik koos er vooral voor om Brofiber de glasvezel aan te laten leggen. Die jongens ken ik, ik weet dat als er iets is, ze meteen klaarstaan en dat moet ik hebben. Ik hou van die korte lijntjes, dat regionale. Elkaar vooruit helpen, iedereen in zijn eigen kracht laten staan. Zij op het gebied van glasvezel en ik als metselaar.”
Kracht van lokaal
Mark en Danique zijn zeer tevreden over de aansluiting. “Ik merk er niks van en dan is het eigenlijk goed, toch? Af en toe heb ik een vraag en die wordt dan snel beantwoord. Zoals het moet gaan, vind ik. Ik hou er niet van als je lang op antwoord moet wachten of als afspraken niet nagekomen worden. Daar is bij Brofiber geen sprake van; ik geloof dat dat de kracht van het lokale bedrijf is. We kennen elkaar, komen elkaar tegen en helpen elkaar vooruit.”
Toekomstbestendig
Mark is ervan overtuigd dat hij de komende jaren vooruit kan met de glasvezelaansluiting. “Nu zijn de kindjes nog heel klein maar er komt een tijd dat die veel op internet gaan. Dan is het wel fijn dat er een goede aansluiting is. Ik verwacht dat we ook in de toekomst verzekerd zijn van goede verbinding. En zo niet? Dan bel ik Brofiber en dan komen zij het oplossen.”



